Hakkımızda

Nasıl Yahu sitesi hakkımızda

Merhaba,

Öncelikle sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Nasıl Yahu ekibi olarak bizler edindiğimiz bilgileri ve öğrendiklerimizi paylaşmayı seven insanlarız. Bu sebeple “hayata dair merak edilen bilgiler” sloganı ile merak edip öğrendiklerimizi, ilginç gördüğümüz ve sizlerin bizden istediğiniz bilgileri bu platformda paylaşmaya çalışacağız.

Eskiden merak ettiklerimizi öğrenmek veya bir konuda bilgi sahibi olmak için çoğu zaman ansiklopedilere başvururduk. Artık günümüz dünyasında Internet üzerinde bu bilgilere çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabiliyoruz. Fakat bu noktada en önemli konunun kaliteli içerik üretme olduğunu düşünüyoruz. Biz de bildiklerimizi, sevdiğimiz ve merak ettiğimiz konularla ilgili yaptığımız araştırmalarımız sonucu edindiğimiz bilgileri neden paylaşmayalım düşüncesiyle yola çıktık. Doğru ve içeriği zengin bilgileri yalın bir dil ve anlaşılır bir biçimde sizlere ulaştırmak en büyük hedefimiz.

Sitemizde genel kültürden teknolojiye, bilimsel konulardan önemli insan hayatlarına ilişkin biyografilere ve hatta yemek tariflerine kadar bir çok farklı kategoride içeriklerimiz olacak. Kaliteli içerik hazırlama konusunda ödün vermediğimizi, bu amaçla da yaptığımız çalışmalara yoğun emek harcadığımızı özellikle belirtmek isteriz.

Merak ettikleriniz ve yayınlarımıza ilişkin görüşleriniz için bizimle nasilyahublog@gmail.com e-posta adresimizden veya iletişim sayfamız aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Geri bildirimlerinizi önemsiyor ve sitemizin zenginleşmesine önemli katkı sağlayacağınızı düşünüyoruz. Sitemizi beğeneceğinizi umut eder, keyifli okumalar dileriz.

Saygılarımızla.

Nasıl Yahu Ekibi

“Sen yürümeye başlayınca yol kendiliğinden görünür.”

Mevlana